Granty v Číně pro rok 2019

Contents:

Granty v Číně pro rok 2019.

Pozor ! V roce 2019 probíhá nábor rusky mluvících studentů na granty v Číně
Připravili jsme pro Vás základní informace o grantech, které byly vypsány v Číně.
Po přečtení našich informací si

 • uděláte obrázek o možnostech přijetí na studium
 • a budete mít možnost se o těchto věcech u nás informovat.

Zašlete prosím kontaktní údaje na informační bulletin o dotacích v Číně. To znamená: Celé Vaše jméno, adresu bydliště, číslo telefonu, e mailovou adresu, Vaši státní příslušnost.

S potěšením oznamujeme přijetí studentů na základě grantů pro rok 2019 od října letošního roku.

(s přijetím v březnu a září).

Užitečné informace:

 • Jak požádat o stipendium.
 • Přihlaste se a získejte informace o grantech do Číny.
 • Informace o grantech, které již jsou přijímány.
 • Požádejte o grantovou službu.
 • Doporučujeme také se informovat – kolik stojí studium v Číně.

Uděláme vše pro splnění vašeho snu – učení v Číně.

O grantech v Číně

V roce 2019 jsou vypsány granty Číně , v termínu od listopadu do července. Existuje velký počet stipendií , asi 10 stupňů. Je nutné je analizovat .

 • Čínský vládní grant – lhůta pro podání žádostí do konce března (soutěž) je vydána okamžitě po dobu 4 let.
 • Grant University – podání umožněno až do června.
 • Provinční granty Grant programu obnovy Silk Road “Jednosemestrový – jeden semester.”
 • Granty od čínských mezinárodních společností.

Granty s výukou v čínštině.

Asi 60% našich studentů si zvolilo tento konkrétní směr, neboť studium na čínské univerzitě na základě grantu nebo placeného studia vyžaduje znalost čínského jazyka. Máte-li o tento typ grantu zájem, doporučujeme vyplnit žádost o aplikaci. Tento typ grantu je zpravidla běžný v menších městech. Což je dobrá příležitost šetřit peníze a správně se naučit jazyk. V tomto směru jsou stipendia velmi vzácná.

Granty pro bakalářské studium v  Číně.

Granty jsou poskytovány jak v čínštině, tak v angličtině. Angličtina je zpravidla jednodušší.
Chcete-li požádat o grant, musíte se již rozhodnout o specializací., protože po obdržení formuláře JW 202 jej nemůžete v průběhu roku.
V čínštině jsou přiděleny další granty. V závislosti na druhu grantu jsou uděleny měsíční nebo semestrální stipendia pro bakalářské studium.

Granty v Číně pro medicínu (MBBS).

Extrémně vzácné případy se týkají získání dotace v lékařských specializacích.. Podle našich zkušeností existují případy zapsání skupiny studentů z CIS. Častěji existují semifikační či diskontní místa. Navzdory tomu, mnoho studentů studuje medicínu v Číně za poplatek. Průměrná cena je 6 000 USD.

Obecné požadavky

Bakalář – absolvent střední školy, do 25 let magisterský titul – bakalářský titul ve věku do 35 let PHD – magisterský titul.

Je nutno mít čistý rejstřík trestů.

Proces aplikace.

Nejprve se vyplní online formuláře žádosti, poté je třeba zaslat dokumenty, pro odeslání na adresu apply.studyinchinas.com která zpracuje Vaši žádost
Rada pro stipendium Ministerstva školství Číny, nebude žádosti zpracovávat přímo. Přidělují všechny stipendia různým institucím na celém světě (univerzity a velvyslanectví, agentury). Celkově existuje asi 2 000 takových institucí, proto každá instituce bude zpracovávat a distribuovat stipendia svým vlastním způsobem.
Můžete požádat o stipendium sami. Doporučujeme vám, abyste se s námi poradili , jsme stále online.
Můžete se také obrátit na univerzitu sami, vytisknout si dokumenty na papíře a podat žádost vzdělávací instituci. Pokud je to možné, doporučujeme požádat osobně , aby jste si získali zpětnou vazbu z univerzity.
Musíte vyplnit dvě aplikace. Na webu čínského školního poradce a druhý na místě univerzity. Je velmi důležité řádně připravit dokumenty. Vezměte prosím na vědomí, že vysoké školy obdrží velmi velký počet dokumentů a dotazů a často při chybném předložení dokumentů nemůžete získat registraci pro zápis. Také kromě toho dělá chyby kancelář pro přijetí studentů. Ve velké většině případů nejsou správně připraveny dokumenty. Často se stává, že univerzita odmítá žádosti bez uvedení důvodů. Většina univerzit spolupracuje s regionálními zástupci a sama studenty nepřijímá.

O dokumentech

Všechny dokumenty musí být opatřeny notářskou kopií, pokyny naleznete zde.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Leave a request

We will contact you within 24 hours

Or contact us yourself: